Un bărbat a făcut infarct la ieșirea dintr-o farmacie din Bârlad

Cele mai citite

- Advertisement -

Actualizare

Pacientul, în vârstă de 72 de ani, a fost resuscitat de către echipajul de la Ambulanță și a fost transportat la Spitalul „Elena Beldiman” pentru investigații și tatament.

Știre inițială

Un bărbat a intrat în stop cardiac după ce și-a cumpărat medicamente dintr-o farmacie din Bârlad.

Momente de panică, joi după-amiază, în jurul orei 16:45, într-o farmacie din zona Stadion, din Bârlad. Un bărbat s-a prăbușit chiar la ieșirea din farmacie, după ce și-a cumpărat medicamente, intrând în stop cardiac.

Echipajele de ambulanță sosite la fața locului au început imediat manevrele de resuscitare.

 

- Advertisement -spot_img

Alte articole

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

ULTIMELE ARTICOLE